rzemyk-turystyka.pl

chwile w podróży

Zwiedzanie

Tropiki po sezonie

Gdzie pojechać na wczasy poza sezonem?

admin | Grudzień 9, 2018

Decydując się na wyjazd poza letnim szczytem, często mamy dylemat, gdzie się udać, aby zaznać jeszcze choć trochę słońca. Wakacje w dalekich tropikach oznaczają zwykle spory wydatek, a większość europejskich destynacji nie gwarantuje już typowo letniej pogody. Gdzie więc pojechać…..

Read more
Katedra Barcelona

Niezapomniany urlop w Hiszpanii – jakie miejsce wybrać?

admin | Listopad 15, 2018

Turyści kochają Hiszpanię za słoneczną pogodę, pyszne jedzenie i gościnność jej mieszkańców. Nie jest łatwo wybrać jedno miejsce na wymarzone wakacje w tym pięknym kraju – każdy region wydaje się interesujący i pełen wyjątkowych atrakcji. Dlatego przejrzeliśmy dla Was bazę…..

Read more
Hotel nad morzem Tunezja

W krainie słońca i jaśminu – hotele w Tunezji

admin | Listopad 7, 2018

Czy istnieje przepis na idealny wypoczynek w Tunezji? Dla jednych będzie to piękna pogoda i błękitne morze, dla innych zwiedzanie oraz pustynne wojaże. Bez względu na to, jakie atrakcje planujesz, jedno jest pewne – będziesz potrzebować komfortowego noclegu. Przygotowaliśmy przewodnik,…..

Read more
zdziwiony człowiek

Jaką opcję wyżywienia wybrać podczas urlopu?

admin | Sierpień 11, 2018

Wielu z nas chce stołować się w hotelu. Jest to wygodna alternatywa dla codziennego szukania restauracji lub gotowania na własną rękę.

Read more
klepsydra stojąca w piasku

Last minute – jak upolować najlepszą ofertę?

admin | Sierpień 2, 2018

Last minute, czyli „wakacje na ostatnią chwilę” cieszą się wśród turystów dużą popularnością, głównie ze względu na niską cenę i spory wybór atrakcyjnych miejsc. Okazuje się, ze można sprawić, by ta opcja stała się jeszcze bardziej opłacalna.

Read more