rzemyk-turystyka.pl

chwile w podróży

Zwiedzanie

Zaplanuj udany urlop w Hiszpanii

admin | Grudzień 26, 2019

Wybierasz się na wakacje do Hiszpanii? A może planujesz kilkudniowy wypoczynek poza sezonem turystycznym? Jeśli tak, to przede wszystkim zastanów się, co chcesz robić podczas urlopu. Może pragniesz leniwie leżeć na plaży i opalać się pod palmami? Wówczas wybierz którąś…..

Read more

Odwiedź 5 niezwykłych miejsc w Grecji

admin | Październik 16, 2019

Wybierasz się do kraju oliwy, oliwek i soczystych pomarańczy? Zastanawiasz się, jakie miejsca zobaczyć? Podpowiemy Ci, co możesz zwiedzić, będąc na wakacjach zarówno z rodziną, ze znajomymi, jak i w podróży we dwoje. Przedstawiamy 5 unikalnych możliwości dla rozmaitych grup…..

Read more

Niezapomniane wczasy w Marsa Alam

admin | Wrzesień 6, 2019

Wielu turystów przybywających do Egiptu utożsamia ten kraj wyłącznie z bezkresną pustynią, safari na wielbłądach, piramidami, rzeźbionym sfinksem oraz innymi antycznymi budowlami oraz monumentami. Są to skojarzenia właściwe, jednak to tylko część atrakcji, które ma do zaoferowania przyjezdnym ten zakątek…..

Read more

Bułgaria poza sezonem – przygotuj się do wymarzonego urlopu!

admin | Lipiec 20, 2019

Kiedy Bułgarię opuszczają tłumy turystów, wciąż panują idealne warunki pogodowe do zwiedzania i błogiego relaksu nad szmaragdowym morzem. Jeśli planujesz wypoczynek poza szczytem sezonu, koniecznie przeczytaj nasz poradnik i ciesz się z beztroskich wakacji. Zapraszamy do lektury! Jak się spakować…..

Read more

Wakacje w Tunezji poza sezonem – na co zwrócić uwagę i jak się przygotować

admin | Maj 3, 2019

Tunezja to doskonały kierunek na wczasy poza okresem letnim. Dobra pogoda jest tu niemalże przez cały rok. Wszytko to, za sprawą klimatu, jaki tu panuje. Na wybrzeżu występuje klimat śródziemnomorski, na północnym wschodzie podzwrotnikowy, natomiast na południu kraju suchy, zwrotnikowy……

Read more