rzemyk-turystyka.pl

chwile w podróży

Tajlandia

Tajlandia

Tajlandia i jej bogata kultura

admin | Listopad 6, 2017

Tajlandia dla wielu z nas jest jednym z najbardziej pożądanych miejsc, które chcielibyśmy odwiedzić. Ta położona w południowo-wschodniej Azji wyspa kusi przede wszystkim egzotyczną przyrodą pełną kokosowych plam, doskonałą pogodą, bajecznie pięknymi plażami i turkusową wodą. Wielu przyjeżdża tutaj podziwiać…..

Read more
Tajlandia

Tajlandia – moc niesamowitych wrażeń

admin | Październik 11, 2017

O tym, jak wielu ciekawych informacji można się dowiedzieć, podróżując do odległych, egzotycznych krajów, nie trzeba nikogo przekonywać. To nie tylko suche fakty o położeniu czy klimacie, ale wiedza o samych ludziach, ich zwyczajach i zachowaniach – taka obserwacja jest…..

Read more
Tajlandia

Tajlandia – to nie tylko świątynie

admin | Lipiec 25, 2017

Egzotyczne miejsce, ciepły klimat, wokół pełno bujnej roślinności, mnóstwo wspaniałych plaż z turkusową wodą, luksusowe kurorty? Takie miejsce na ziemi jest, a opis idealnie odnosi się do jednego państwa. Jakiego? Oczywiście Tajlandii. To wprost idealne miejsce dla tych, którzy pragną…..

Read more
Tajlandia

Tajlandia – wspaniały świat świątyń

admin | Lipiec 2, 2017

Tajlandia to także wiele zabytków. Co warto odwiedzić będąc tutaj? Z pewnością miejsca kultu religijnego takie jak Świątynia Leżącego Buddy, czy Świątynia Szmaragdowego Buddy. Niecodziennym doświadczeniem okaże się też zwiedzanie świątyni Wat Rong Khun. Jeśli chodzi o miejsca historyczne, niekwestionowanym…..

Read more