rzemyk-turystyka.pl

chwile w podróży

Wakacje z dzieckiem

Zaplanuj udany urlop w Hiszpanii

admin | Grudzień 26, 2019

Wybierasz się na wakacje do Hiszpanii? A może planujesz kilkudniowy wypoczynek poza sezonem turystycznym? Jeśli tak, to przede wszystkim zastanów się, co chcesz robić podczas urlopu. Może pragniesz leniwie leżeć na plaży i opalać się pod palmami? Wówczas wybierz którąś…..

Read more

Wybierasz się do Egiptu? Odwiedź tutejsze muzea

admin | Listopad 12, 2019

Egipt jest jednym z najchętniej odwiedzanych państw przez turystów wybierających się na wakacje. Gorący klimat, ciepłe morze, wygodne plaże i doskonała infrastruktura hotelowa, powodują, że kraj ten jest często wybierany zarówno przez pary, singli, jak i całe rodziny z dziećmi…..

Read more

Niezapomniane wczasy w Marsa Alam

admin | Wrzesień 6, 2019

Wielu turystów przybywających do Egiptu utożsamia ten kraj wyłącznie z bezkresną pustynią, safari na wielbłądach, piramidami, rzeźbionym sfinksem oraz innymi antycznymi budowlami oraz monumentami. Są to skojarzenia właściwe, jednak to tylko część atrakcji, które ma do zaoferowania przyjezdnym ten zakątek…..

Read more

Atrakcje dla dzieci w Hammamet

admin | Sierpień 18, 2019

Wakacyjne fora internetowe pełne są pytań o najlepsze miejscowości, które oprócz wspaniałej pogody oferują też atrakcje dla najmłodszych wczasowiczów, gdyż rodziny z dziećmi co roku wyruszają w świat w poszukiwaniu przygód i odpoczynku. Zapewnienie rozrywki pociechom jest korzystne nie tylko…..

Read more