rzemyk-turystyka.pl

chwile w podróży

Podróżnicze poradniki

Katedra Barcelona

Niezapomniany urlop w Hiszpanii – jakie miejsce wybrać?

admin | Listopad 15, 2018

Turyści kochają Hiszpanię za słoneczną pogodę, pyszne jedzenie i gościnność jej mieszkańców. Nie jest łatwo wybrać jedno miejsce na wymarzone wakacje w tym pięknym kraju – każdy region wydaje się interesujący i pełen wyjątkowych atrakcji. Dlatego przejrzeliśmy dla Was bazę…..

Read more
58 wczasy

Wczasy poza sezonem – najlepsze destynacje

admin | Marzec 12, 2018

Wielu turystów marzy o spędzeniu wczasów w sezonie letnim, ale nie zawsze mają taką możliwość z powodu pracy, sytuacji finansowej czy obowiązków rodzinnych. Jednak nic straconego, Coral Travel często przygotowuje dla takich osób oferty pozasezonowe lub last minute. Aby upolować…..

Read more
55 majowka

Majówka za granicą

admin | Luty 20, 2018

W tym roku majówka może być wyjątkowo długa, jeśli będziecie mogli wziąć trzy dniu urlopu, możecie zyskać aż dziewięć dni wolnego. Jest to wspaniała okazja, aby gdzieś pojechać na wypoczynek, może więc warto zaplanować pobyt już teraz, kiedy jest jeszcze…..

Read more
Singapur nocą

Singapur – musisz to zobaczyć

admin | Grudzień 25, 2017

Egzotyka pociąga Cię od zawsze. Uwielbiasz odwiedzać dalekie kraje, spotykać się z innymi kulturami i obyczajami. Zwiedziłeś już wiele takich fascynujących miejsc, ale ciągle Ci mało? Cały czas czujesz niedosyt wrażeń? Nadszedł więc najwyższy czas, byś odwiedził Singapur, a z…..

Read more
Hiszpania - miasto

Hiszpania – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie

admin | Grudzień 13, 2017

Wybór doskonałego miejsca na wakacje nie jest wcale prosty. Z każdej strony kuszą przeróżne oferty, znajomi polecają jeszcze inne miejsca, a Ty w tym natłoku ofert zupełnie tracisz głowę? Rodzina naciska, a Ty nie masz dla nich żadnych interesujących propozycji?…..

Read more