rzemyk-turystyka.pl

chwile w podróży

Turcja

Jak wybrać najlepszy hotel na wakacje w Turcji?

admin | Czerwiec 16, 2018

Kiedy planujemy urlop, to na ogół zaczynamy od wyboru kraju, do którego chcemy pojechać. Następnie szukamy dobrego noclegu, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. Jak wybrać najlepszy hotel dla siebie? Przede wszystkim warto ustalić, jakie mamy potrzeby, a następnie przejrzeć dostępną…..

Read more
Turcja - góry

Co zobaczyć i robić podczas dwutygodniowego urlopu w Turcji?

admin | Czerwiec 10, 2018

Turcja to kraj pełen wyjątkowych atrakcji oraz ciekawych zabytków. Dwa tygodnie to doskonały okres, aby na spokojnie zwiedzić te najbardziej znane z nich lub wybrać nieco mniej popularne, a nie mniej urzekające. Już przed wyjazdem warto zrobić sobie listę miejsc,…..

Read more
Turcja - panorama

Co przywieźć ze sobą z urlopu w Turcji?

admin | Maj 16, 2018

Z każdego wyjazdu warto przywieźć do domu kilka pamiątek czy lokalnych specjalności, które przypadły nam do gustu. Jeżeli wyjątkowo spodoba nam się dany kraj, może okazać się, że miejsca w walizce zaczyna brakować. Dlatego jeszcze przed podróżą, dobrze będzie zrobić…..

Read more

Hotele w najciekawszych miejscach w Turcji

admin | Kwiecień 29, 2018

Wakacje w Turcji możesz spędzić w wielu ciekawych miejscach, gdzie znajdują się hotele. Dzięki temu zwiedzisz mnóstwo cennych atrakcji, które pozostawią po sobie niezapomniane wspomnienia.

Read more

Wakacje z animacjami dla dzieci w Turcji

admin | Kwiecień 12, 2018

Urlop w Turcji to świetna okazja dla dzieci, które zapoznają się z egzotyczną kulturą i obyczajami lokalnych mieszkańców. Odkrycie nowego zakątka świata pozostawi po sobie niezapomniane wrażenia i bogate doświadczenia.

Read more