rzemyk-turystyka.pl

chwile w podróży

Egipt

rodzina na tle zachodzącego słońca

Najlepsze rodzinne wakacje, czyli animacje dla dzieci w egipskich hotelach

admin | Październik 18, 2018

Zorganizowanie udanych wakacji dla całej rodziny, zwłaszcza gdy w jej skład wchodzą małe dzieci, jest nie lada wyzwaniem. Mimo faktu że w ciągu roku zazwyczaj mamy mało czasu na wspólne spędzanie wolnych chwil i wydaje nam się, że właśnie tego…..

Read more
Ank Egipt

Zakwaterowanie podczas wakacji w Egipcie

admin | Październik 1, 2018

Egipt to państwo turystyczne, w którym można zobaczyć wiele niezwykle interesujących miejsc i przeżyć prawdziwą przygodę. Niepowtarzalna kultura egipska, imponujące piramidy, oryginalna kuchnia i gorący klimat to tylko niektóre z atrakcji, które oferuje zwiedzającym ten cudowny kraj. Nic więc dziwnego,…..

Read more
serce z świeczek

Egipt również dla zakochanych

admin | Lipiec 30, 2018

W pierwszych dekadach Naszej Ery, w rezultacie wieloletnich kampanii bojowych, Juliusz Cezar wywalczył sobie jedynowładztwo. Przez jakiś czas jednak zwlekał z triumfalnym powrotem do Rzymu.

Read more
Egipt

Animacje czasu wolnego w Egipcie

admin | Czerwiec 2, 2018

Egipskie kurorty słyną z doskonale rozwiniętej infrastruktury turystycznej, zapewniając moc atrakcji dla wszystkich podróżnych. Egipt jest też doskonałym miejscem na wakacje w rodzinnym gronie, bez problemu znajdziemy tam hotel oferujący wiele atrakcji dla najmłodszych gości.

Read more
63 egipt

Ile pieniędzy zabrać na wakacyjne wydatki w Egipcie

admin | Kwiecień 18, 2018

Jak spędzić beztroskie wakacje, nie martwiąc się o bankructwo? W artykule dowiesz się, jakie mniej więcej ceny występują w Egipcie. Walutą w tym kraju jest funt egipski, który dzieli się na 100 piastrów, jednak warto też zabrać ze sobą dolary…..

Read more