rzemyk-turystyka.pl

chwile w podróży

Egipt

Wybierasz się do Egiptu? Odwiedź tutejsze muzea

admin | Listopad 12, 2019

Egipt jest jednym z najchętniej odwiedzanych państw przez turystów wybierających się na wakacje. Gorący klimat, ciepłe morze, wygodne plaże i doskonała infrastruktura hotelowa, powodują, że kraj ten jest często wybierany zarówno przez pary, singli, jak i całe rodziny z dziećmi…..

Read more

Niezapomniane wczasy w Marsa Alam

admin | Wrzesień 6, 2019

Wielu turystów przybywających do Egiptu utożsamia ten kraj wyłącznie z bezkresną pustynią, safari na wielbłądach, piramidami, rzeźbionym sfinksem oraz innymi antycznymi budowlami oraz monumentami. Są to skojarzenia właściwe, jednak to tylko część atrakcji, które ma do zaoferowania przyjezdnym ten zakątek…..

Read more

Egipt to świetny pomysł na tegoroczny urlop!

admin | Czerwiec 6, 2019

Jeśli wybieramy się na wakacje do Egiptu, za cel powinniśmy obrać słoneczną Hurghadę. To najpiękniejsze miejsce w całym kraju, które upodobali sobie nie tylko polscy turyści. W Hurghadzie znajdziemy wiele świetnych hoteli, których personel zadba o nasze samopoczucie i zapewni…..

Read more
rodzina na tle zachodzącego słońca

Najlepsze rodzinne wakacje, czyli animacje dla dzieci w egipskich hotelach

admin | Październik 18, 2018

Zorganizowanie udanych wakacji dla całej rodziny, zwłaszcza gdy w jej skład wchodzą małe dzieci, jest nie lada wyzwaniem. Mimo faktu że w ciągu roku zazwyczaj mamy mało czasu na wspólne spędzanie wolnych chwil i wydaje nam się, że właśnie tego…..

Read more
Ank Egipt

Zakwaterowanie podczas wakacji w Egipcie

admin | Październik 1, 2018

Egipt to państwo turystyczne, w którym można zobaczyć wiele niezwykle interesujących miejsc i przeżyć prawdziwą przygodę. Niepowtarzalna kultura egipska, imponujące piramidy, oryginalna kuchnia i gorący klimat to tylko niektóre z atrakcji, które oferuje zwiedzającym ten cudowny kraj. Nic więc dziwnego,…..

Read more