Wakacje z animacjami dla dzieci w Turcji

Urlop w Turcji to świetna okazja dla dzieci, które zapoznają się z egzotyczną kulturą i obyczajami lokalnych mieszkańców. Odkrycie nowego zakątka świata pozostawi po sobie niezapomniane wrażenia i bogate doświadczenia.

62 turcja zwiedzanie

Zwiedzanie Turcji

Poznawaj razem z dziećmi wyjątkowe miejsca obfitujące w bogactwo kultury i języka. Świetną okazją będą wycieczki fakultatywne wliczone w cenę hotelu. Spodoba im się między innymi wypad do delfinarium, w którym zobaczą popisy lwów morskich i występy delfinów. Po tym warto pójść na zabawę w aqualandzie. Kolejną ciekawą atrakcją jest akwarium w Antalya, gdzie można podziwiać wiele różnych rodzajów morskich stworzeń w najdłuższym na świecie tunelu. Na terenie kurortu polecamy pochodzić po mieście i zwiedzać różne zabytki architektoniczne.

Zabawy wodne

Na terenie ośrodka wypoczynkowego mamy dla dzieci ogromne aquaparki ze zjeżdżalniami wodnymi, baseny i kąpiele w brodziku. Na plaży mogą bawić się w budowanie zamków z piasku, grać w piłkę i pobiegać po przestronnej plaży. Razem z nimi uprawiaj ulubiony sport i czytaj książki na leżakach.

Relaks i rozrywka w hotelu

Niektóre nasze luksusowe hotele mają swoich polskich animatorów, którzy zajmą się Twoimi dziećmi. Wybierz takie wakacje, a czekają na nie dodatkowe wspaniałe atrakcje i różne zabawy, w tym olimpiada sportowa z konkurencjami w wodzie i na piasku czy poszukiwanie skarbów pirackich. W progach ośrodka wczasowego maluchy mogą potańczyć na minidisco, pobawić się w miniklubie czy skorzystać z ogromnego placu zabaw. Rodzice spokojnie odpoczną dzięki opiekunce. Niech skorzystają na przykład ze SPA czy siłowni i zaszaleją na dyskotece bądź napiją się tureckiego drinka w pubie.

Turecka kuchnia zapewne posmakuje dzieciom i nastolatkom, więc warto pójść z nimi do restauracji w hotelu i wypróbować na przykład tureckiej herbaty, zupy corba, pilaw, a ze słodkości lokum i chałwę. Bogactwo tureckich smaków zapamiętają na długo.

Przejrzyj dostępne oferty i wybierz się niepowtarzalne wakacje z dziećmi!