Najlepsze hotele w Turcji

Turcja to jedno z najczęściej odwiedzanych zagranicznych miejsc przez turystów, gdzie panuje tropikalna pogoda i świetne warunki do zwiedzania. Zarezerwuj hotel, wybierając z ofert „Lato 2018”.

61 turcja hotel

Co proponujemy?

Tureckie luksusowe zakwaterowanie:

– pokoje standardowe;

– suity rodzinne dla max. 4 osób (salon i sypialnia połączone drzwiami);

– apartamenty z widokiem na morze;

– pokoje run of the house (rezerwacja dopiero podczas zameldowania);

– pokoje ekonomiczne (o niższym standardzie);

– pokoje o podwyższonym standardzie.

W pobliżu każdego hotelu znajduje się piaszczysta plaża i lazurowe morze.

Wyżywienie prosto z tureckiej kuchni

Zapewne słyszałeś, że Turcja słynie ze smacznej i unikalnej kuchni. Nic bardziej mylnego, Polacy uwielbiają ich dania. W naszych ośrodkach wczasowych dostępne są różne opcje żywieniowe:

– ­HB (śniadanie i obiadokolacja)

– BB (śniadanie)

– All Inclusive (śniadanie, obiad i kolacja)

Najpopularniejszą opcją jest All Inclusive. To rozsądne rozwiązanie dla turystów, którzy wolą zjeść na miejscu, niż chodzić po mieście w poszukiwaniu dobrych restauracji. Dodatkowo w cenę wliczone są różne usługi hotelowe. Natomiast jeśli masz w planach intensywne zwiedzanie, wybierz HB lub BB. Wszystko zależy od Ciebie.

Hotelowe atrakcje dla gości

Wakacje na terenie kurortu spędzisz na różne sposoby. Poza zwiedzaniem w okolicach i wycieczkami fakultatywnymi czekają na Ciebie ciekawe usługi hotelowe. Aby odświeżyć swoje ciało, pójdź do centrum SPA, gdzie zatroszczą się o Ciebie tak jak chcesz. Masaże, peelingi twarzy i nie tylko.

Kondycja fizyczna nie jest w najlepszej formie? Siłownia również jest dostępna. Poza tym możesz skorzystać z zajęć rekreacyjno-sportowych, na przykład grając w bilard i tenisa stołowego. Dzieci również nie będą się nudzić, ponieważ mamy dla nich plac zabaw, kąpiele w brodziku i inne zajęcia animacyjne. Korzystaj z czytelni i basenu, kiedy tylko chcesz.

Biuro podróży serdecznie zaprasza wszystkich gości do skorzystania z atrakcyjnej oferty „Lato 2018”.