Hotele w najciekawszych miejscach w Turcji

Wakacje w Turcji możesz spędzić w wielu ciekawych miejscach, gdzie znajdują się hotele. Dzięki temu zwiedzisz mnóstwo cennych atrakcji, które pozostawią po sobie niezapomniane wspomnienia.

64 turcja

Alanya i Didim

Te miejscowości słyną z pięknych plaż i imponujących zabytków. W Alanya koniecznie musisz zobaczyć jaskinię Damlatas i przepiękny Dom Atatürka. W okolicy Didim warto wybrać się na wycieczkę do ruin starożytnych miast: Didymy i Miletu oraz zobaczyć niesamowitą Świętą Drogę.

Antalya i Side

W Antalya zachwycą Cię nadmorskie uliczki i wodospady Düden i Kursunlu, pozostałości starożytnych miast Aspendos i Pege, a w Side możesz zwiedzić przepiękne ruiny teatru i starożytnego Aspendos. W wolnej chwili warto pójść na spacer po ulicach kolumnowych.

Belek

Ten kurort powinni wziąć pod uwagę amatorzy golfa, ponieważ słynie ze wspaniałych pól golfowych. Amatorzy plażowania docenią to miejsce ze względu na ogromne piaszczyste plaże Riwiery Tureckiej i wodospad Kursunlu.

Bodrum

Wyspa znajdująca się na imponujących skalistych zboczach zachwyci osoby uprawiające żeglarstwo i windsurfing. To miejsce docenią też osoby lubiące imprezować, gdzie mogą pójść na dyskotekę Kalikarnas.

Fethiye

Na terenie kurortu warto zwiedzić Dolinę Motyli i miasto duchów. Na turystów czekają też inne atrakcje, między innymi loty paralotnią i skoki spadochronowe z góry Babadag. Osoby lubiące wylegiwać się na piasku, mogą wybrać się na plażę Ölüdeniz i imponującą plażę żółwi.

Marmaris i Kemer

Miłośnicy budowli architektonicznych koniecznie muszą zobaczyć zamek Sulejmana Wspaniałego i starówkę Marmaris. W Kemer pełnym gajów cytrusowych i lasów piniowych podróżnicy mogą zwiedzić między innymi ruiny starożytnego miasta Olympos i zatopione miasto Kekova.

Wszystkie luksusowe hotele w każdej z miejscowości oferują gościom wygodne i ekskluzywne warunki. Po zwiedzaniu ciekawych miejsc polecamy skorzystać z wielu atrakcyjnych usług hotelowych i skosztować tureckiego jedzenia, aby wypoczynek był jeszcze bardziej udany!