rzemyk-turystyka.pl

chwile w podróży

Singapur – musisz to zobaczyć

Egzotyka pociąga Cię od zawsze. Uwielbiasz odwiedzać dalekie kraje, spotykać się z innymi kulturami i obyczajami. Zwiedziłeś już wiele takich fascynujących miejsc, ale ciągle Ci mało? Cały czas czujesz niedosyt wrażeń? Nadszedł więc najwyższy czas, byś odwiedził Singapur, a z…..

Ostatnie wyprawy

Wspomienia z ostatnio odbytych podróży. Enjoy!

Tajlandia

Tajlandia – wspaniały świat świątyń

admin | Lipiec 2, 2017

Tajlandia to także wiele zabytków. Co warto odwiedzić będąc tutaj? Z pewnością miejsca kultu religijnego takie jak Świątynia Leżącego Buddy, czy Świątynia Szmaragdowego Buddy. Niecodziennym doświadczeniem okaże się też zwiedzanie świątyni Wat Rong Khun. Jeśli chodzi o miejsca historyczne, niekwestionowanym…..

Read more
Egipt

Egipt – doskonała destynacja na wakacje

admin | Lipiec 6, 2017

Uwielbiamy wypoczywać w ciepłych krajach. Luksusowe kurorty, powiew egzotyki, piaszczyste plaże i błękitna woda – to jest to, czego oczekujemy, by w pełni zregenerować siły po roku ciężkiej pracy. Nie dziwi więc fakt, że bardzo często kierunkiem naszej wyprawy jest…..

Read more
samolot do Bułgarii

Bułgaria – to nie tylko piękne plaże

admin | Lipiec 10, 2017

Leżąca zupełne niedaleko od naszego państwa Bułgaria od jakiegoś czasu staje się dla naszych rodaków niezwykle popularnym miejscem wakacyjnych wyjazdów. Ciepły klimat i lazurowa woda to tylko początek To przepiękne, położone na Bałkanach państwo ma bowiem wiele powodów, by okazać…..

Read more
Hiszpania

Hiszpania – luz, którego nam brakuje

admin | Lipiec 13, 2017

Ci, którzy byli tu chociaż raz, zakochali się w tym państwie bez pamięci.Dlaczego tak się dzieje? Z bardzo wielu powodów. Hiszpania jest po prostu niepowtarzalna. Przepiękne plaże, ciepły klimat, wspaniała śródziemnomorska roślinność, imponująca liczba zabytków i niezwykle ciekawy folklor –…..

Read more
Grecja

Grecja – ciepły kraj pełen fascynujących zabytków

admin | Lipiec 19, 2017

Wielu z nas cel wakacyjnych wypraw ma już zaplanowany, ale są też wśród nas i tacy, którzy pośród wielu atrakcyjnych ofert po prostu nie mogą się zdecydować, a czas biegnie. Najwyższy czas, byś podjął wreszcie jakąś decyzję. Byłeś może już…..

Read more
Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA)

Zea – egzotyczne wakacje w sam raz dla Ciebie

admin | Lipiec 21, 2017

Chcesz, by Twoje wakacje były niepowtarzalne i dostarczyły Ci wrażeń, których długo nie zapomnisz? Wybierz się w egzotyczne miejsce, gdzie panuje zupełnie inna kultura, całkowicie różne od naszych zwyczaje, a z pewnością tego zderzenia długo nie zapomnisz. Pomysłów na taką…..

Read more
1 2 3 7
Grecja

Grecja – przede wszystkim wspaniałe zabytki

admin | Grudzień 19, 2017

To położone w południowej części Półwyspu Bałkańskiego państwo od wielu lat jest celem wakacyjnych wyjazdów. Słynne na cały świat z Olimpu- gdzie swą siedzibę mieli Bogowie, obfitujące we wspaniałe zabytki, a ślady historii możemy napotkać niemal na każdym kroku. Oczywiście,…..

Read more
Hiszpania - miasto

Hiszpania – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie

admin | Grudzień 13, 2017

Wybór doskonałego miejsca na wakacje nie jest wcale prosty. Z każdej strony kuszą przeróżne oferty, znajomi polecają jeszcze inne miejsca, a Ty w tym natłoku ofert zupełnie tracisz głowę? Rodzina naciska, a Ty nie masz dla nich żadnych interesujących propozycji?…..

Read more
Bułgaria - morze

Bułgaria – tutaj każdy czyje się doskonale

admin | Grudzień 11, 2017

Ci, którzy tam już byli, są pewni, że jest to miejsce wręcz wymarzone na wakacje z dziećmi. Bogatsi o własne doświadczenia nabyli przekonania, że nie ma potrzeby wyjeżdżania daleko w świat, by przeżyć niesamowite wakacje pełne cudownych wrażeń. Położona w…..

Read more
Egipt - piramidy

Egipt – najbardziej pożądana destynacja na wakacje

admin | Grudzień 6, 2017

Nie znajdziemy chyba na świecie takiej osoby, która nie uległaby fascynacji tym państwem. Egipt słynący przede wszystkim ze wspaniałych piramid, to jeden z najczęstszych kierunków na wymarzone, egzotyczne wakacje. Nie ma się czemu dziwić. Państwo mogące się pochwalić tysiącami lat…..

Read more
Turcja - flaga

Turcja – gwarancja niesamowitych wrażeń

admin | Listopad 28, 2017

Turcja jest krajem, który posiada wszelkie predyspozycje do tego, by niebawem stać się numerem jeden na turystycznej mapie najatrakcyjniejszych miejsc. Już samo niecodzienne położenie – troszkę w Europie i odrobinę w Azji jest zapowiedzią tego, że jest ona naprawdę niezwykłym,…..

Read more