rzemyk-turystyka.pl

chwile w podróży

Singapur – musisz to zobaczyć

Egzotyka pociąga Cię od zawsze. Uwielbiasz odwiedzać dalekie kraje, spotykać się z innymi kulturami i obyczajami. Zwiedziłeś już wiele takich fascynujących miejsc, ale ciągle Ci mało? Cały czas czujesz niedosyt wrażeń? Nadszedł więc najwyższy czas, byś odwiedził Singapur, a z…..

Ostatnie wyprawy

Wspomienia z ostatnio odbytych podróży. Enjoy!

Tajlandia

Tajlandia – wspaniały świat świątyń

admin | Lipiec 2, 2017

Tajlandia to także wiele zabytków. Co warto odwiedzić będąc tutaj? Z pewnością miejsca kultu religijnego takie jak Świątynia Leżącego Buddy, czy Świątynia Szmaragdowego Buddy. Niecodziennym doświadczeniem okaże się też zwiedzanie świątyni Wat Rong Khun. Jeśli chodzi o miejsca historyczne, niekwestionowanym…..

Read more
Egipt

Egipt – doskonała destynacja na wakacje

admin | Lipiec 6, 2017

Uwielbiamy wypoczywać w ciepłych krajach. Luksusowe kurorty, powiew egzotyki, piaszczyste plaże i błękitna woda – to jest to, czego oczekujemy, by w pełni zregenerować siły po roku ciężkiej pracy. Nie dziwi więc fakt, że bardzo często kierunkiem naszej wyprawy jest…..

Read more
samolot do Bułgarii

Bułgaria – to nie tylko piękne plaże

admin | Lipiec 10, 2017

Leżąca zupełne niedaleko od naszego państwa Bułgaria od jakiegoś czasu staje się dla naszych rodaków niezwykle popularnym miejscem wakacyjnych wyjazdów. Ciepły klimat i lazurowa woda to tylko początek To przepiękne, położone na Bałkanach państwo ma bowiem wiele powodów, by okazać…..

Read more
Hiszpania

Hiszpania – luz, którego nam brakuje

admin | Lipiec 13, 2017

Ci, którzy byli tu chociaż raz, zakochali się w tym państwie bez pamięci.Dlaczego tak się dzieje? Z bardzo wielu powodów. Hiszpania jest po prostu niepowtarzalna. Przepiękne plaże, ciepły klimat, wspaniała śródziemnomorska roślinność, imponująca liczba zabytków i niezwykle ciekawy folklor –…..

Read more
Grecja

Grecja – ciepły kraj pełen fascynujących zabytków

admin | Lipiec 19, 2017

Wielu z nas cel wakacyjnych wypraw ma już zaplanowany, ale są też wśród nas i tacy, którzy pośród wielu atrakcyjnych ofert po prostu nie mogą się zdecydować, a czas biegnie. Najwyższy czas, byś podjął wreszcie jakąś decyzję. Byłeś może już…..

Read more
Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA)

Zea – egzotyczne wakacje w sam raz dla Ciebie

admin | Lipiec 21, 2017

Chcesz, by Twoje wakacje były niepowtarzalne i dostarczyły Ci wrażeń, których długo nie zapomnisz? Wybierz się w egzotyczne miejsce, gdzie panuje zupełnie inna kultura, całkowicie różne od naszych zwyczaje, a z pewnością tego zderzenia długo nie zapomnisz. Pomysłów na taką…..

Read more
1 2 3 14
olejek różany

Jakie skarby Bułgarii przywieźć do Polski?

admin | Wrzesień 26, 2018

Kupowanie pamiątek i regionalnych produktów jest nieodłącznym elementem każdej podróży. Z tego powodu wielu z nas podczas wczasów zastanawia się, co przywieźć ze sobą do domu.

Read more
zachód słońca na olimpie

Jakie pamiątki warto przywieźć ze słonecznej Grecji?

admin | Wrzesień 21, 2018

Grecja to wspaniałe państwo, które zachwyca nie tylko pięknymi krajobrazami i fenomenalnymi zabytkami, ale także jest miejscem, w którym można zrobić zakupy i znaleźć niesamowite pamiątki z podróży dla siebie i swoich bliskich. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie: „Co…..

Read more
Hotel w Tunezji

Wakacje w pojedynkę w Tunezji

admin | Wrzesień 14, 2018

Wakacje w pojedynkę są coraz częściej wybierane przez polskich singli. Nic dziwnego, w końcu odpoczywając w Tunezji można liczyć na wiele ciekawych atrakcji, dzięki którym nie sposób się nudzić.

Read more
Grecja nocą

Grecja w pojedynkę – jak urozmaicić wakacje?

admin | Wrzesień 5, 2018

Wakacje spędzone na jednej z greckich wysp na długo pozostają w pamięci turystów. Tamtejsze kurorty zapewniają wiele interesujących atrakcji, również dla osób podróżujących w pojedynkę.

Read more
spa

Niezapomniana majówka za granicą

admin | Sierpień 27, 2018

Weekend majowy to idealny czas na upragniony odpoczynek, dlatego też jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych okresów w całym roku. Większość Polaków stara się zaplanować majówkę z dużym wyprzedzeniem, by móc zadbać o każdy szczegół swojego urlopu.

Read more